Multiconvert to pierwsza w Polsce platforma działająca jako Multiagent on-line sprzedająca w pełni automatycznie, różnorodne usługi dostarczane klientom indywidualnym.

Dzięki współpracy z Multiconvert nie ma potrzeby angażowania kosztownych zasobów call-center, telesprzedaży czy salonów stacjonarnych. Współpraca z naszą platformą pozwala na znaczne zwiększenie udziału w sprzedaży usług on-line w zakresie takich obszarów rynkowych jak telekomunikacja, energetyka, ubezpieczenia.

Multiconvert współpracuje z porównywarkami i generatorami leadów, zapewniając kompletny proces sprzedaży usług on-line. Użytkownik ma dzięki temu możliwość finalizacji zakupu, interesujących go w danym momencie, usług podczas jednej sesji przy komputerze.

Stosowane powszechnie rozwiązania polegają na pozyskiwaniu zainteresowanych klientów poprzez specjalnie do tego stworzone formy reklamowe. Potencjalny klient wypełnia podlinkowany pod nimi formularz i oczekuje na kontakt z call center.

Jeśli kontakt nie nastąpi odpowiednio szybko, to potencjalny klient traci zainteresowanie ofertą i znajduje innego dostawcę usługi. Tym samym cały proces staje się nieefektywny, a poniesione koszty nigdy się nie zwracają.

Popularne obecnie porównywarki ofert także nie rozwiązują tego problemu, ponieważ nie posiadają funkcjonalności, które pozwalałyby na bezpośredni zakup konkretnej usługi.

Multiconvert stanowi rozwiązanie powyższych problemów. Pozwala zaoszczędzić czas zarówno dostawców, jak i zainteresowanych użytkowników poprzez umożliwienie sprzedaży oraz zakupu on-line.

Zapraszamy do współpracy Dostawców i Operatorów, którzy sprzedają usługi z zakresu telekomunikacji, energetyki, ubezpieczeń, ochrony zdrowia, edukacji  (inne) szczególnie klientom B2C.

Z naszą pomocą zwiększysz ilość usług sprzedawanych w sieci i zarobisz więcej.

porównywarka ofert telekomunikacyjnych
porównanie ofert abonamentów telefonicznych

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą napisz do nas:

  Polityka prywatności

  Więcej

  1. Administratorem danych osobowych jest Multiconvert Sp. z o. o.; adres e-mail: kontakt@multiconvert.pl. (więcej)
  2. Administrator przetwarza dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikiem strony).
   3. Dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
   4. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby udzielić odpowiedzi na pytanie.
   5. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienie skargi do organu nadzorczego.

  Z naszą pomocą zwiększysz ilość usług sprzedawanych w sieci i zarobisz więcej.