Głównym pomysłodawcą i inwestorem serwisu Multiconvert
jest spółka 2Way powołana przez firmę Eurotel S.A. która od wielu lat działa na rynku usług realizując sprzedaż dla największych telekomów w naszym kraju.

Silne wsparcie dla projektu zapewnia Prezes Zarządu Magdalena Plichta. Wnosi ona swoją wiedzę oraz rozległe doświadczenie managerskie zdobyte w korporacjach telekomunikacyjnych. Pod jej nadzorem rozwijały się z powodzeniem takie spółki jak Netia S.A. czy Grupa Cyfrowy Polsat.

Fundusz Inwestycyjny angażuje środki finansowe, jak i kwalifikacje swoich ekspertów z różnych gałęzi biznesu, w dynamiczny rozwój Multiconvert  ponieważ widzi duży potencjał, w raczkującej jeszcze sprzedaży usług przez Internet w naszym kraju.

Funkcjonalności, które oferuje nasz serwis zarówno dostawcom usług oraz klientom końcowym to efekt połączenia wizji wielu osób.
Za cel postawiliśmy sobie w pełni kompletną sprzedaż usług on-line.

Chcemy docelowo oferować pierwszy i najlepszy serwis tego typu w naszym kraju zarówno pod względem produktowym, jak i technologicznym. Różnorodna wiedza, bogate doświadczenie i zrealizowane wcześniej przedsięwzięcia pozwalają nam z nadzieją patrzeć w przyszłość. Jesteśmy w pełni gotowi na szanse oraz wyzwania, jakie stoją przed polskim rynkiem sprzedaży usług przez Internet.

Z nami sprzedaż i zakup usług on-line
jest prostsza, niż myślisz.

Dołącz i przekonaj się sam!

Magdalena Plichta

Magdalena Plichta
CEO